Workshops

Our workshops provide more practical hands-on application of your photography knowledge and skills under the guidance of our professional photographers.


Datums Apraksts Plenērs un pasniedzējs Valoda Cena
  Atspulgu var izmantot jūsu ģeniālās idejas mākslinieciskam noformējumam. Izmantojiet gaismu, kas krīt uz stiklu, kurā atainojas viss notiekošais. Neaizmirstiet spēlēties ar krāsu. Koši, kontrastaini risinājumi var glābt daudzus kadrus. Vislabāk šādiem eksperimentiem izmantot platleņķa objektīvu. Tā platais leņķis palīdzēs nepalaist garām kaut ko interesantu. Gadījumā, ja jums ir uz objektīva ir polarizācijas filtrs, neizmirstiet to noņemt! Atcerēsimies, ka atspulgu fotogrāfijās, kā jebkurā citā, ir jābūt sižetam, stāstam. “Atspulgi” Latviešu/ krievu
Ūdens ir caurspīdīgs un var veidot attēlu ūdens vienā vai otrā pusē. Tikai jāņem talkā polarizācijas filtrs. Tas noderēs arī tekoša ūdens fotografēšanai. Un kur tad ūdens pilieni, kuros var saskatīt visu pasauli! Aizsardzībai no ūdens noderēs polietilēna kule un gumija, kā arī UV filtrs. Un neaizmirsīsim par savu drošību pie ūdens tilpnēm. “Ūdens” Latviešu/ krievu

 Vasara! Garie vasaras vakari, kad gribās būt pie jūras un baudīt tik daudzas reizes redzēto, bet nekad neatkārtojošos dabas parādību – saulrietu. Sagaidīsim to un iemūžināsim! Atceramies par filtriem, statīvu. Arī zibspuldze noderēs! Norises vieta: Jūrmala
 "Saulriets"

 Latviešu/ krievu  
 
 Ņemam objektīvu, kam fokusa attālums nav lielāks par 28 mm un darbojamies! Izmantojam platleņķa objektīva priekšrocības. Jo tuvāk objekts, jo tas lielāks. Un otrādi. Mainām apkārt esošo realitāti!
Norises vieta: Berga bazārs
 "Paplašinām redzes lenķi!"

 Latviešu/ krievu  
 
 Rudens lapas, kas rotā kokus un krūmus. Zeme, kas noklāta ar košo rudens segu. Šis skats ir tik neatvairāms, ka praktiski nav iespējams noturēties, lai to neiemūžinātu savās fotogrāfijās. Dosimies kopīgi iemūžināt šo skaistumu!
Norises vieta: Dzegužkalns
 "Rudens krāsās"

 Latviešu/ krievu  
 
 Atdzīvināsim nakts ainavu un papildināsim to! Aprīkojumu papildinām ar kabatas lukturīšiem, kādu virves galu. Neaizmirstam par statīvu! Un tālvadības pulti. Esam gatavi doties veidot gaismas skulptūras.
Plenērs notiek vēlu vakarā!
Norises vieta: Uzvaras parks vai Arkādijas parks
 "Gaismas skulptūras"

 Latviešu/ krievu
 
 Ir apnicis sēdēt siltumā un tīksmināties par vasaras karstumā veidotajām fotogrāfijām. Pats laiks pieņemt drosmīgu lēmumu un doties ārā un mest izaicinājumu ziemai. Sagatavojam tehniku, neaizmirstam par sevi un dodamies ziemā iekšā.
Norises vieta: Mežaparks
 "Ziemas vilinājums"
 
 Latviešu/ krievu