Consultations

Art–terapija – ceļojums pie sevis

Cik bieži mēs atrodamies šeit un tagad? Baudām dzīves procesu sevī un ap sevi? Kā mēs sevi realizējam? Cik lielā mērā tas saskan ar mūsu priekšstatu par sevi?

Andrejs Saļikovs mācot fotogrāfiju un interjera iekārtošanu praktizē mediatīvo pieeju un ņem vērā individuālās īpatnības.

Art–terapija ir līdzsvara sasniegšanas metode ar redzamo tēlu palīdzību. Art-terapija ir viena no maigākajām un tajā pašā laikā dziļākajām metodēm. Šīs terapijas metodi iespējams attiecināt uz senākām un dabiskākām emocionālā stāvokļa korekcijas formām. Daudzi cilvēki šo metodi praktizē patstāvīgi – lai noņemtu sakrājušos psihisko sasprindzinājumu, lai nomierinātos, koncentrētos. Art–terapija palīdz attīstīt kreativitāti, harmonizē personību un telpu, palīdz risināt jebkuras problēmas.

Konsultācijās varat saņemt Jūsu fotogrāfiju, zīmējumu tekstu izpēti no telpas noformēšanas pozitīvā skatu punkta. Tiek apskatīta iekšējā telpa, tiek dotas konsultācijas telpas, kurā Jūs dzīvojat un strādājat noformēšanai.

Tehnoloģiska telpa ir agresīva attiecībā pret cilvēku. Iespējams aplūkot ar konkrētiem piemēriem to, kā līdzsvarot šo ietekmi ar krāsu, gaismas un tēlu palīdzību, kādā veidā tiek izpildīti šādi darbi, kā tiek noformēti un kā tie tiek piemēroti videi, kas ir Jums apkārt.

Iespējama detalizēta krāsu terapija, skaņas terapija un redzamo tēlu terapija.

Pierakstīties konsultācijai iespējams pa telefonu 27071183, 67331123 vai pa e-pastu foto@fotoakademija.lv