Par FotoAkadēmiju

FotoAkadēmija uzsāka savu darbību 2005. gadā. FotoAkadēmija ir radīta tiem, kuriem nepietiek ar draugu padomiem un interneta resursiem, un kuri fotogrāfijas pasaulē nevēlas palikt amatieri. Latvijā šī ir unikāla telpa, kur labākie meistari piedāvā skatīt pasauli caur savas fotokameras objektīvu.

Uzsākot mācības FotoAkadēmijā, Jūs nokļūstat Latvijas foto pasaules centrā – mēs informējam Jūs par visiem nozīmīgajiem notikumiem (izstādēm, meistarklasēm, konkursiem), piedāvājam dalību dažādos ar foto saistītos projektos, praktiskajās nodarbībās un konkursos, rīkojam bezmaksas atvērtas lekcijas, sniedzam stažēšanas iespējas, piedāvājam apskatīt jaunāko fotožurnālu numurus. 

Galerija Zazī tika atklāta 2011. gada janvārī. Tā atrodas Rīgas Brīvības ielā 232-34. Tā ir pirmā un vienīgā galerija Latvijā, kura ir veltīta tikai fotogrāfijas mākslai. Galerijas mērķis ir iepazīstināt ar mūsdienu Latvijas un ārzemju fotogrāfu darbiem, veicināt interesi par fotogrāfiju un akcentēt fotogrāfijas īpašo lomu mūsdienu mākslā. 

Ja Jums ir ierosinājumi FotoAkadēmijas attīstībai, ar prieku uzklausīsim Jūsu idejas!  

Zvaniet mums pa tel.  27071183
Rakstiet: foto@fotoakademija.lv