Andrejs Saļikovs

Andrejs Saļikovs

Fotogrāfs/Lektors

Pieredzes bagāts fotogrāfs, pasniedzējs. Pasniedz krieviski.

Fotogrāfija kā sevis un apkārtējās vides iepazīšana, fotogrāfijas poēzija un tās ezotērika, attieksme pret to un pirmkart attieksme pret sevi – lūk, kas ir svarīgi. Man fotogrāfijas pasniegšana ir kā daļa no mana Ceļa, iespēja nodot zināšanas un attieksmi pret pasauli, kādu Dievs to ir radījis. /A. Saļikovs/
Andreja Saļikova (1961. g.) aizraušanās ar fotogrāfiju ieguva nopietnu raksturu 19 gadu vecumā. 20 gadu vecumā viņš sāka sadarbību ar avīzi „ Aeroflotes inženieri”. No 1983. gada strādā par pasniedzēju. No 2003. gada pasniedz fotogrāfiju un dizainu, lasa lekcijas par mākslas ietekmi uz cilvēku. Pēdējo piecu gadu laikā organizējis četras personālizstādes. Veicis vairākus radošus braucienus uz Tibetu un Nepālu. Viņa darbus var redzēt viesnīcas „Lielupe” interjerā, „Pareks Bankā”, „1188”, „Price Waterhouse” u.c. Publicējies tādos izdevumos kā „Patrons”, „Sezona”, «Cyббота», «Вести», «Час», „Lauku Avīze”.

Darbi

Studentu atsauksmes

Mācoties FotoAkadēmijā pie pasniedzēja Andreja Saļikova papildināju savu talantu ar dziļākām zināšanām par foto mākslu! Paldies Andrejam Saļikovam par mācībām un īpaši par izstāžu organizēšanu!!
/Mona Sauleviča/
Īsts profesionālis. Viņš jūt fotogrāfiju un spēj parādīt atmosfēru. Labs psihologs: zina pieeju katram cilvēkam, māk motivēt un parādīt katram viņa ceļu fotopasaulē. Nekad neesmu dzirdējusi neviena skarbāka vārda un neesmu redzējusi, ka viņš būtu dusmīgs. Jūtu kaut kādu garīgu tuvumu ar Andreju. Viņš palīdzēja man saprast, ko es gribu no fotogrāfijas, ar to arī palīdzēja man atklāt to, kā redzu un uztveru pasauli. Viņš kritizē darbus un dod padomus, bet vienlaicīgi attīsta vēlmi nodarboties ar fotografēšanu un censties gūt panākumus. Vairāki mani kolēģi, kurus es ļoti cienu kā īstus fotomeistarus, savulaik arī mācījušies pie Andreja Saļikova.
/Viktorija Smirnova/

Studentu darbi

Other Courses

ID Kursu nosaukums Kopējais laiks Sākums
5590 Kompozīcijas noslēpumi (Секреты композиции) 31.05.2018