Photography Courses

Fotografēšana sevi ir pierādījusi kā viena no vispieejamākajām radošās izpausmes nodarbēm. Turklāt fotogrāfija šodien ir kļuvusi ne tikai par mākslas izpausmes veidu, bet arī par augsti novertētu preci. Tā ne tikai ļauj Jums atklāt savu emociju un domu pasauli, bet arī paver iespēju pilnveidot sevi profesionālā sfērā un iegūt jaunu identitāti.

FotoAkadēmijas fotokursu programmas ir veidotas tā, lai beidzot kursu, Jums būtu ne tikai ieskats mūsdienu fotogrāfijas tehniskajos un radošajos aspektos, bet arī zināšanas un iemaņas, kuras Jūs varētu pielietot savā profesionālajā darbībā. Šeit profesionāli fotogrāfi palīdzēs Jums apgūt teorētiskos aspektus, sniedzot Jums iespēju apgūt un papildināt savus priekšstatus par gaismu, krāsu, kompozīciju un žanru. Būtiska apmācības sastāvdaļa ir arī Jūsu patstāvīgs darbs un mājasdarbu pildīšana.

Kursi ir orienteti uz klausītājiem ar atšķirīgu sagatavotības līmeni. Grupās ir ne vairāk kā 10 cilvēki. Beidzot kursu, Jūs saņemat apliecību un iespēju piedalīties izstādē.   

Kursa klausītāji tiek nodrošināti ar kafijas pauzēm. 

Atlaides:

  • Apgūstot pie mums vienu kursu, saņemat 10% atlaidi cita kursa apguvei!
  • Atnākot divatā, abi saņemat 10% atlaidi!
  • 10% atlaidi saņem Elkor kartes īpašnieki!

Lai registrētos kursam, lūdzu, aizpildiet šo reigstrācijas tabulu vai atsūitiet mums uz e-pastu savu pieteikumu, kurā norādiet savu vārdu, uzvārdu, personas kodu vai uzņēmuma rekvizītus (ja vēlaties maksāt kā juridiskā persona), tālruņa numuru, e-pasta adresi un norādi uz kursu, kuru vēlaties apmeklēt!Name *

Phone *

E-mail *

Courses *

Questions* required fields