Par FotoAkadēmiju

FotoAkadēmija uzsāka savu darbību 2005. gadā. FotoAkadēmija ir radīta tiem, kuriem nepietiek ar draugu padomiem un interneta resursiem, un kuri fotogrāfijas pasaulē nevēlas palikt amatieri. Latvijā šī ir unikāla telpa, kur labākie meistari piedāvā skatīt pasauli caur savas fotokameras objektīvu.

Uzsākot mācības Foto Akadēmijā, Jūs nokļūstat Latvijas foto pasaules centrā – mēs informējam Jūs par visiem nozīmīgajiem notikumiem (izstādēm, meistarklasēm, konkursiem), piedāvājam dalību dažādos ar foto saistītos projektos, praktiskajās nodarbībās un konkursos, rīkojam bezmaksas atvērtas lekcijas, sniedzam stažēšanas iespējas, piedāvājam apskatīt jaunāko fotožurnālu numurus.

Mēs esam foto un video skola, kur piedāvājam iedvesmojošus un profesionālus apmācību kursus fotogrāfijā un videogrāfijā. Mūsu vīzija ir veicināt radošumu un attīstīt prasmes fotogrāfijas un videogrāfijas jomās, piedāvājot kvalitatīvu izglītību un iespēju iepazīties ar šo aizraujošo mākslas veidu.

Ar mūsu ekspertu komandu, kas sastāv no pieredzējušiem fotogrāfiem un videogrāfiem, mēs sniedzam dažādus kursus, atbilstošus visiem līmeņiem – no iesācējiem līdz pieredzējušiem profesionāļiem. Mēs ticam personīgai pieejai un praktiskai apmācībai, tādējādi palīdzot mūsu studentiem attīstīt prasmes un izpratni par mākslas un tehniskajiem aspektiem.

Mūsu skolas piedāvājums ietver dažādus kursus, sākot no pamatprincipiem un beidzot ar specializētām tēmām, piemēram, portreta fotogrāfiju, produktu fotogrāfiju, rediģēšanu un videomākslu. Mēs cenšamies radīt stimulējošu un draudzīgu vidi, kurā mūsu studenti var attīstīt savas prasmes, apmainīties ar pieredzi un iegūt nepieciešamo uzticību savā darbā.

Sekojiet mums Facebook, Instagram un YouTube, lai saņemtu jaunumus par mūsu kursiem, dalītos ar radošajiem sasniegumiem mūsu studentu vidū un piedalītos aizraujošos notikumos. Kopā mēs izzināsim jaunākās tendences un kopīgi veidosim aizraujošu ceļu mākslas pasaules dzīvē. Piesakieties mūsu kursiem un dodieties ceļojumā uz radošumu ar mums!

Ja Jums ir ierosinājumi FotoAkadēmijas attīstībai, ar prieku uzklausīsim Jūsu idejas!

Zvaniet mums pa tel.  220–77–202
Rakstiet:

Piedāvājam privātās foto apmācības kursu ar Zoom latviski

Mācies ērti no mājām, pievienojies!

Iegūsti individuālu pieeju fotogrāfijas un videogrāfijas mācībām ar mūsu privātajām stundām Zoom platformā. Piedāvājam personīgas nodarbības, kurās profesionālie instruktori palīdzēs attīstīt tavas prasmes un izpratni par foto un video mākslu.

Kā Tas Strādā:

  1. Piesakies: Izvēlies laiku, kas tev piemērots, un pieteicies privātai stundai. (Viena sesija 50Eur/ 1 stunda, 100Eur/ 2 stundas)
  2. Individuālās Stundas: Saņem individuālu mācību pieredzi, sazinoties ar fotogrāfijas instruktoru tiešsaistē.
  3. Izmanto Tehnoloģijas: Mācies, izmantojot Zoom ērtības, neizejot no mājām.

Kā privātās foto apmācības kursam?

Piesakies mūsu privātajām foto un video stundām, lai izbaudītu personalizētu mācību pieredzi. Seko mums Facebook, Instagram un YouTube, lai saņemtu jaunumus par mūsu piedāvājumiem un uzzinātu vairāk par radošo pasauli. Ātri attīsti savas prasmes un sāc radošo ceļojumu kopā ar mums!