Video filmēšanas un montāžas pakalpojumi: detalizēts apraksts

Fotoakadēmija lepojas ar plašu spektru profesionālu video filmēšanas un montāžas pakalpojumu klāstu, kas nodrošinās jūsu pasākuma iemūžināšanu visaugstākajā kvalitātē. Mūsu pieredzējušo video veidotāju komanda rūpēsies par visu – no filmēšanas līdz montāžai – ļaujot jums pilnībā izbaudīt savu pasākumu bez raizēm par tā iemūžināšanu.

Piedāvātie video filmēšanas pakalpojumi:

Filmēšana:

 • Pieredzējuši video operatori: Mūsu komanda sastāv no profesionāliem video operatoriem ar plašu pieredzi dažādu pasākumu filmēšanā, sākot no nelielām privātām svinībām līdz lieliem koncertiem un konferencēm.
 • Augstas kvalitātes tehnika: Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes kameras un apgaismojuma tehniku no vadošajiem ražotājiem, kā Sony, Canon un Blackmagic Design, lai nodrošinātu vislabāko attēla kvalitāti jebkuros apstākļos.
 • Plašas filmēšanas tehnikas: Mūsu komanda piedāvā dažādas filmēšanas tehnikas, lai jūsu video būtu dinamisks un saistošs, ieskaitot:
  • Multikameru filmēšanu, izmantojot vairākas kameras no dažādiem leņķiem, lai nodrošinātu plašāku skatu un dinamiskāku montāžu.
  • Stacionāras kameras, kas nodrošina stabilu un kvalitatīvu attēlu, piemēram, prezentāciju vai runu filmēšanai.
  • 360° kameras, kas ļauj iemūžināt apkārtni visā tās krāšņumā un radīt ieskaujošu video pieredzi.
  • Gaisa filmēšanu ar dronu, kas piedāvā unikālus skatus no putna lidojuma un ļauj iemūžināt pasākumu no plašākas perspektīvas.
 • Profesionāla skaņas ieraksta tehnika: Mēs nodrošinām profesionālu skaņas ierakstu, izmantojot augstas kvalitātes mikrofonus un skaņas ieraksta ierīces, lai jūsu video būtu nevainojama skaņa un skaidra runa.

Montāža:

 • Pieredzējuši video montāžas speciālisti: Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem video montāžas speciālistiem, kuri rūpēsies par to, lai jūsu video būtu dinamisks, saistošs un atbilstu jūsu vēlmēm.
 • Profesionāla montāžas programmatūra: Mēs izmantojam profesionālu montāžas programmatūru, kā Adobe Premiere Pro un Final Cut Pro, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitātes līmeni un plašas radošās iespējas.
 • Individuāla pieeja: Mēs strādājam cieši ar katru klientu, lai izprastu viņa vajadzības un vēlmes, un lai radītu video, kas atbilst viņa specifikācijām un mērķiem.
 • Plašas montāžas iespējas: Mēs piedāvājam plašas montāžas iespējas, lai jūsu video būtu profesionāls un atbilstu jūsu vēlmēm, ieskaitot:
  • Mūzikas un skaņas efektu pievienošanu, kas rada atmosfēru un padara video dinamiskāku.
  • Titru un teksta pievienošanu, kas nodrošina informācijas pieejamību un palīdz skatītājiem orientēties video.
  • Krāsu korekciju un pēcapstrādi, kas uzlabo video kvalitāti un piešķir tam profesionālu izskatu.

Papildus pakalpojumi:

 • Scenārija izstrāde: Mēs piedāvājam palīdzēt ar scenārija izstrādi jūsu video projektam, lai tas būtu strukturēts, saistošs un atbilstu jūsu mērķiem.
 • Animācijas un grafikas izstrāde: Mūsu komanda var izveidot animācijas un grafikas elementus, kas papildinās jūsu video un padarīs to vēl saistošāku un informatīvāku.
 • Titru tulkošana: Mēs piedāvājam titru tulkošanu dažādās valodās, lai jūsu video būtu pieejams plašākai auditorijai.
 • Video izvietošana tiešsaistē: Mēs varam palīdzēt jums izvietot jūsu video tiešsaistē, piemēram, YouTube vai Vimeo, lai to varētu redzēt plašāka auditorija.

Kā mēs strādājam:

 1. Sazinieties ar mums: Sazinieties ar mums, lai pastāstītu par savu pasākumu un jūsu vēlmēm video filmēšanai un montāžai. Jūs varat to izdarīt, aizpildot kontaktformu mūsu mājaslapā, rakstot mums e-pastu vai zvanot pa tālruni.
 2. Piedāvājuma sagatavošana: Mēs sagatavosim jums individuālu piedāvājumu, ņemot vērā jūsu vajadzības, budžetu un pasākuma specifiku. Piedāvājumā tiks detalizēti aprakstīti visi iekļautie pakalpojumi, cenas un termiņi.
 3. Līguma slēgšana: Ja jūs apmierina mūsu piedāvājums, mēs slēgsim līgumu, kurā tiks detalizēti aprakstīti visi projekta aspekti.
 4. Filmēšana: Mūsu filmēšanas komanda ieradīsies jūsu pasākumā un filmēs to saskaņā ar līgumā aprakstīto. Mēs rūpēsimies par visu nepieciešamo tehniku un aprīkojumu, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitātes līmeni.
 5. Montāža: Pēc filmēšanas mēs veiksim video montāžu saskaņā ar jūsu vēlmēm un līgumā aprakstītajām specifikācijām. Mēs regulāri sniegsim jums informāciju par montāžas procesu un saskaņosim ar jums visus svarīgos lēmumus.
 6. Gala rezultāts: Mēs sagādāsim jums gatavo video atbilstoši izvēlētajam formātam un datu nesējam. Jūs varēsiet to izmantot savām vajadzībām, lai dalītos ar to ar citiem vai izmantotu to mārketinga nolūkos.

Mūsu garantijas:

 • Profesionalitāte: Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem un profesionāliem video veidotājiem, kuri ir gatavi paveikt jebkuru uzdevumu visaugstākajā kvalitātē.
 • Kvalitāte: Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes tehniku un programmatūru, lai nodrošinātu vislabāko video kvalitāti.
 • Individuāla pieeja: Mēs strādājam cieši ar katru klientu, lai izprastu viņa vajadzības un vēlmes, un lai radītu video, kas atbilst viņa specifikācijām un mērķiem.
 • Pieejamas cenas: Mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas video filmēšanas un montāžas pakalpojumiem, lai jūs varētu iegūt kvalitatīvu video bez pārmērīgām izmaksām.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvātajiem video pakalpojumiem un saņemtu individuālu piedāvājumu jūsu pasākumam!

E-pasts: mail(at)fotoakademija.lv Telefons: Kontaktu lapā

Mēs labprāt palīdzēsim jums iemūžināt jūsu pasākumu neaizmirstamā veidā!

30% atlaide jaunajiem klientiem!

Ja esat jauns klients, Fotoakadēmija piedāvā 30% atlaidi uz visiem video filmēšanas un montāžas pakalpojumiem, slēdzot līgumu uz gadu. Tas ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu un iegūt profesionālus video pakalpojumus savam pasākumam.

Kā pieteikties atlaidei:

 1. Sazinieties ar mums, lai pastāstītu par savu pasākumu un jūsu vēlmēm video filmēšanai un montāžai.
 2. Informējiet mūs, ka vēlaties pieteikties jaunā klienta atlaidei.
 3. Mēs sagatavosim jums individuālu piedāvājumu, ņemot vērā jūsu vajadzības un budžetu, ieskaitot 30% atlaidi.
 4. Ja jūs apmierina mūsu piedāvājums, mēs slēgsim līgumu uz gadu.

Atlaides piedāvājums ir spēkā līdz 2024. gada 31. decembrim.

Nepalaidiet garām šo lielisko iespēju!

Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvātajiem video pakalpojumiem un pieteiktos jaunā klienta atlaidei.