Sadarbības partneri

Mēs esam foto un video skola, kuras misija ir nodrošināt augstas kvalitātes izglītību fotogrāfijas un videogrāfijas jomās. Mūsu panākumus un mācību procesa efektivitāti neierobežo tikai mūsu dedzīgie studenti un pieredzējuši instruktori, bet arī cieša sadarbība ar vadošajiem foto un video aprīkojuma ražotājiem.

Mēs lepojamies ar mūsu partnerattiecībām ar Canon, Nikon un Sony – pasaules līderiem profesionālajā fotogrāfijas un videogrāfijas tehnoloģijās. Šie uzņēmumi ir pazīstami ar savu augsto kvalitāti, inovācijām un uzticamību, un mēs esam gandarīti, ka varam nodrošināt mūsu studentiem piekļuvi šiem izcilajiem rīkiem mācību procesā.

Mūsu partnerība ar Canon, Nikon un Sony dod mūsu studentiem iespēju apgūt prasmes, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un profesionālo aprīkojumu. Mēs organizējam praktiskas nodarbības, kurās studenti var pilnveidot savas prasmes, izmantojot šīs prestižās zīmolas fotoaparātus un videokameras.

Aicinām Jūs sekot mums sociālajos tīklos, lai būtu pirmie, kas uzzina par jaunumiem mūsu partnerattiecībās, kā arī piedalītos mūsu notikumos un sacensībās, kur varēsiet iepazīties ar jaunākajām tendencēm fotogrāfijas un videogrāfijas pasaulē. Sekojiet mums Facebook, Instagram un YouTube, lai kopīgi dalītos ar radošajiem brīžiem un piedalītos mūsu aizraujošajos projektos kopā ar partneriem no Canon, Nikon un Sony. Piesakieties mūsu kursiem un piedzīvojiet pasaules līmeņa apmācību ar mūsu augstas klases partneriem un profesionāļiem no nozares!

Sekojiet mums Facebook, Instagram un YouTube, lai saņemtu jaunumus par mūsu kursiem, dalītos ar radošajiem sasniegumiem mūsu studentu vidū un piedalītos aizraujošos notikumos. Kopā mēs izzināsim jaunākās tendences un kopīgi veidosim aizraujošu ceļu mākslas pasaules dzīvē. Piesakieties mūsu kursiem un dodieties ceļojumā uz radošumu ar mums!