Dronu video aģentūra aicina darbā video operatorus ar dronu visā Latvijā!

Dronu video aģentūra aicina darbā talantīgus video operatorus ar dronu visā Latvijā!

Mēs esam:

Straujš augoša dronu video aģentūra, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, ieskaitot:

  • Gaisa filmēšanu
  • Reklāmas video izstrādi
  • 3D kartēšanu
  • Fotogrammetriju
  • Industriālo inspekciju

Mēs meklējam:

Talantīgus un pieredzējušus video operatorus ar dronu, kuri pievienosies mūsu komandai un palīdzēs mums radīt satriecošus video materiālus.

Pienākumi:

  • Dažādu pasākumu un objektu filmēšana no gaisa ar dronu;
  • Augstas kvalitātes video materiāla iegūšana;
  • Sadarbība ar citiem filmēšanas komandas locekļiem;
  • Atbildība par drona tehnisko apkalpošanu un drošību;
  • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • Precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu.

Prasības:

  • Pieredze darbā ar dronu vismaz 2 gadi;
  • Spēja vadīt dronu dažādos apstākļos;
  • Labas zināšanas par video filmēšanas tehniku;
  • Spēja montēt video;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Latviešu valodas prasmes;
  • Angļu valodas prasmes (sarunvalodas līmenī).

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Mūsdienīgas darba vietas;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas;
  • Draudzīgu un profesionālu komandu.

Video formāti:

  • HD (1920×1080)
  • 4K (3840×2160)
  • UHD (3840×2160)
  • RAW

Pieteikšanās:

Sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu.

Papildus informācija:

  • Telefons: Kontaktu sadaļā
  • Mājaslapa: dronuvideo(at)fotoakademija.lv

Mēs ar nepacietību gaidām Jūsu pieteikumus!

Piezīme:

  • Šī ir vispārīga informācija par video operatora ar dronu darbu dronu video aģentūrā. Konkrētie pienākumi, prasības un piedāvājums var atšķirties atkarībā no darba vietas un līguma ilguma.

Noderīgas saites:

  • Latvijas Civilās aviācijas aģentūra
  • Latvijas Dronu asociācija

Veiksmi darbā!