Tālmācība

[vc_row u_row_style=”0″ u_row_paralax=”0″ u_row_scheme=”0″ css=”.vc_custom_1525947089412{padding-top: 50px !important;}”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Kārtība, kādā notiek tālmācības vai on-line kursa apgūšana


Klausītājs nosūta pieteikumu FotoAkadēmijas mājaslapā,norādot izvēlēto mācību programmu un savu kontaktinformāciju (tālr.Nr.,e-pasta adresi un pers.kodu).FotoAkadēmija nosūta rēķinu par 1/2 no mācību maksas.Pēc  rēķina apmaksas pasniedzējs nosūta vēstuli-paziņojumu uz klausītāja e-pasta adresi par mācību uzsākšanu dotajā kursā, savukārt klausītājs apstiprina vēstules saņemšanu. Mācību process var sākties.
Pasniedzējs piedāvā pieeju pirmās mācību nedēļas mācību materiāliem un uzdevumiem/kontroldarbiem internet vidē. Pirmās nedēļas nogalē kursa klausītājs nosūta pasniedzējam izpildītus mājas darbus vai kontroldarbu.
Pasniedzējs 5 darba dienu laikā pārskata izpildītos uzdevumus un nosūta klausītājam recenziju (komentārus) par izpildīto darbu.Turpmākās nedēļās mācību process notiek līdzīgi pirmajai mācību nedēļai.
Kurss tiek uzskatīts par veiksmīgi nokārtotu, ja kursa klausītājs izpilda visus uzdevumus/kontroldarbus savlaicīgi 10 darbadienu laikā no uzdevuma/kontroldarba saņemšanas un saņem par izpildīto darbu pozitīvo vērtējumu (ieskaitīts). Mācību kursa beigās klausītājs kārto noslēguma testu.    Nodarbību grafiks tiek sakaņots ar pasniedzēju individuāli, bet nepārsniedzot mācību ilgumu  2 mēneši no mācību uzsākšanas.
On-line apmācība – tas ir vienkārši un ērti. Mācību princips – nodarbības (lekcijas) notiek reālajā laikā, pasniedzējs un students var atrasties dažādos ģeogrāfiskos punktos, galvenais lai jums būtu dators un interneta pieslēgums. Pasniedzējs lasa lekciju, klausītājs uz sava monitora redz visu, ko rāda un stāsta lektors, (kā parastajā lekcijā auditorijā). On-line apmācību priekšrocības:
  • jūs varat brīvi uzdot jautājumu pasniedzējam lekcijas laikā ar balsi vai rakstot,
  • jūs dzirdat un redzat jautājumus, ko uzdod citi kursa dalībnieki,
  • pasniedzējs var sarunāties ar katru no kursa dalībniekiem,
  • jūs varat mācīties, neizejot no mājām.

Mācību process notiek ar speciālās saziņas programmas palīdzību, kuru pasniedzējs piedāvā uzinstalēt pirms nodarbību uzsākšanas.  Pēc noklausītās lekcijas tiek piedāvāti arī papildus teorētiskie mācību materiāli iegūto zināšanu nostiprināšanai.

Pasniedzēji

Vadims Morozovs

Vadims Morozovs

Fotokurss Fotogrāfija iesācējam Darbs ar grafisko redaktoru Adobe Photoshop CS
Ilgums 8 nodarbības 
11 nodarbības
Mācību valoda Latviešu/krievu Latviešu/krievu
Cena 138 EUR  165 EUR
Grafiks Tālmācība Online apmācība
FotoAkadēmijas studentiem apgūstot pie mums otru kursu un  tiem, kuri apmeklē kursu divatā tiek piemērota atlaide 10% apmērā.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”4971″ img_size=”450×450″ onclick=”zoom”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][contact-form-7 id=”5079″][/vc_column][/vc_row]