FotoAkadēmijas foto/video plenēri

Fotoakadēmija.lv ir vieta, kur labākie meistari piedāvā skatīt pasauli caur savas fotokameras objektīvu. Mēs esam foto un video skola, kur piedāvājam iedvesmojošus un profesionālus apmācību kursus fotogrāfijā un videogrāfijā. Mūsu vīzija ir veicināt radošumu un attīstīt prasmes fotogrāfijas un videogrāfijas jomās, piedāvājot kvalitatīvu izglītību un iespēju iepazīties ar šo aizraujošo mākslas veidu.

Foto un video plenēri, ko Fotoakadēmija.lv organizē Latvijā, ir lieliska iespēja iepazīt un izpaust savu radošumu, izmantojot fotoaparātu. Šie plenēri ir kā mazas ceļojuma piedzīvojumi, kurā jūs varat izmēģināt dažādus fotografēšanas paņēmienus un ieraudzīt ikdienišķos objektus no jauna skatījumā. Galvenais nav profesionāla fotokamera vai padziļinātas tehnikas zināšanas, bet gan vēlme radīt un jebkāda veida fotoaparāta esamība.

Katrai foto-pastaigai tiek izdomāta interesanta tēma, un tiek izstrādāts maršruts, lai dalībnieki varētu iepazīt un fotografēt dažādus objektus. Pastaigas ilgums parasti ir 4-6 stundas. Šādas pastaigas ne tikai ļauj jums pavadīt laiku kopā ar domubiedriem, bet arī citādāk paskatīties uz sen pazīstamiem objektiem, atklāt skaistumu ikdienišķās lietās un iemācīties jaunus fotografēšanas trikus.

Tātad, ja jums ir vēlme radīt un izbaudīt fotogrāfijas pasauli, nāciet uz Fotoakadēmijas plenēriem un pievienojieties draudzīgai un siltai kompānijai! 📸🌟

Lai piedalītos Fotoakadēmijas plenēros, sekojiet šiem soļiem:

  1. Apmeklējiet Fotoakadēmijas vietni: Ieejiet Fotoakadēmijas mājaslapā, kur atradīsiet informāciju par plenēriem un citiem piedāvājumiem.
  2. Izvēlieties plenēru: Pārlūkojiet pieejamos plenērus un izvēlieties to, kas jums visvairāk interesē. Fotoakadēmija piedāvā dažādus maršrutus un tematikas plenērus, piemēram, dabas ainavas, pilsētas skati vai portreta fotogrāfija.
  3. Reģistrējieties: Parasti uz mājaslapas vai konkrētā plenēra lapas būs informācija par reģistrāciju. Ievadiet savus datus un pieteikieties plenēram.
  4. Seko norādēm: Pēc reģistrācijas saņemsiet informāciju par plenēra laiku, vietu un sagatavošanos. Sekojiet norādēm, lai piedalītos plenērā.

Ja vēlaties individuālas foto apmācības, varat arī pieteikties privātajām stundām, izmantojot Zoom platformu. Tās ir ērtas un īpaši pielāgotas jūsu vajadzībām. Piesakieties, izvēlieties laiku un saņemiet personalizētu mācību pieredzi no profesionāliem instruktoriem.

Lai izbaudītu radošumu un iepazītu jaunus fotografēšanas paņēmienus, nāciet uz Fotoakadēmijas plenēriem un pievienojieties draudzīgai kompānijai! 📸🌟