Ilgtermiņa taimelapse un hiperlapse fotogrāfija ziemas apstākļos

Fiksē laika gaitu un mainīgās sezonas krāsas

Ziemas maģija kustīgajos kadros

Ziema ir brīnišķīgs gadalaiks, kas piedāvā unikālu iespēju iemūžināt dabas skaistumu, mainoties laika apstākļiem. Ilgtermiņa timelapse un hyperlapse fotogrāfija ziemā iepazīstina ar brīnišķīgu saules stariem, sniega burvību un dabas mainīgo sejas izpausmēm.

Fotogrāfs Valters Preimanis

Ko nozīmē ilgtermiņa taimelapses un hiperlapse fotogrāfijā?

Timelapse (taimlapse)

Timelapse ir tehnika, kurā vairāki kadri tiek apvienoti, lai radītu video, kurā laiks šķiet pārvietojas ātrāk nekā ikdienā. Tas dod iespēju novērot dabas un cilvēka darbības gaitu, fiksējot mainīgo ainu ilgā laika posmā.

Hyperlapse (hiperlapse)

Hyperlapse ir taimelapses papildinājums, kur kamera pārvietojas gar noteiktu trajektoriju, radot iespaidu, ka skats virzās caur ainu. Šī tehnika piešķir video dinamismu un piedāvā citu perspektīvu uz ainavu un objektiem.

Kāpēc fotografēt ziemā?

Sezonālie laika apstākļi:

Ziema piedāvā bagātīgu ainu spektru – no pirmajiem sniega pārklājumiem līdz saules stariem, kas spīd uz baltās klātbūtnes. Ilgtermiņa timelapse un hyperlapse ļauj iemūžināt un piedzīvot šos sezonālos mainījumus.

Ziemas maģija fotogrāfijā

Brīvdabas ainavas un pilsētas apgaismes spēlēs iemieso īpašu ziemas maģiju. Fotogrāfijas un video ļauj dalīties šajā noskaņā un iemūžināt ziemas skaistumu ilgtermiņa perspektīvā.

Tehnisko prasmju attīstīšana:

Foto un video tehnikas Izmantošana:

Ilgtermiņa timelapse un hyperlapse prasa zināšanas par foto un video tehniku, lai iegūtu augstas kvalitātes rezultātus. Mūsu skola piedāvā apmācību kursus, lai attīstītu šīs prasmes un iepazīstinātu ar jaunākajiem foto un video aprīkojuma risinājumiem.

Rediģēšanas tehnikas:

Lai radītu plūstošus un aizraujošus ilgtermiņa timelapse un hyperlapse video, ir nepieciešamas rediģēšanas prasmes. Mūsu fotogrāfijas eksperti (Fotogrāfijas pasniedzējs Valters Preimanis) sniedz zināšanas par taimlapses programmatūras izmantošanu un radošajiem rediģēšanas veidiem.

Seko Soc. tīklos:

Lai iegūtu iedvesmu un dalītos ar mums, sekot mums sociālajos tīklos ir ideāli piemērots veids. Aicinām tevi sekot mūsu Facebook, Instagram un YouTube kanāliem, lai redzētu aizkulises, rezultātus un piedalītos radošajās diskusijās.

Piedalies mūsu ilgtermiņa timelapse un hyperlapse fotogrāfijas apskatā

Ja esi ieinteresēts attīstīt savas prasmes ziemas timelapse un hyperlapse fotogrāfijā, piedalies mūsu kursos. Mēs piedāvājam iespēju iemācīties no pieredzējušiem instruktoriem un dalīties ar saviem sasniegumiem kopienā.

Izmanto aizraujošo iespēju iemūžināt ziemas skaistumu ar ilgtermiņa timelapse un hyperlapse fotogrāfiju. Piesakies mūsu kursam un piedzīvo unikālo pieredzi, kā tuvojies šai aizraujošajai mākslas formai!

Ja Jums ir ierosinājumi FotoAkadēmijas attīstībai, ar prieku uzklausīsim Jūsu idejas!

Zvaniet mums pa tel.  220–77–202
Rakstiet: 

Piedāvājam privātās taimlapses foto apmācības kursu ar Zoom latviski